• niebieski autobus z walizkami na dachu jeedzie po drodze, w srodku siedzą uśmiechnięte dzieci.
          • Wycieczka.

Dnia 29.09.2022 r. (czwartek) odbędzie się wycieczka

do Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz

w Bemowie Piskim.

Plan wycieczki:

- wyjazd ul. Skłodowska godz. 8.30, powrót 14.30

- zwiedzanie terenu jednostki, sprzętu uzbrojenia wojsk NATO, sali tradycji oraz straży pożarnej.

Dotyczy klas:

- SPDP klasy 1-3

-SP klasy 4-8

-ZET SP klasy 7-8

Opłata- 30 zł

• na czerwonym kółku biały wykrzynik
          • Komunikat.

• W związku z trudną sytuacją zaistniałą w dniu 12 września 2022 r. w budynku szkoły przy ul. Nowogrodzkiej 4 informujemy, że dzięki sprawnemu działaniu Negocjatorów z Policji oraz Pogotowia Ratunkowego i Straży Pożarnej została ona szczęśliwie opanowana.

Jednocześnie informujemy, że przeprowadzono spotkanie uczniów z psychologiem, pedagogiem oraz Negocjatorami Policji na temat niebezpiecznych, ryzykownych zachowań  a uczniowie zostali otoczeni dodatkowym wsparciem psychologiczno - pedagogicznym.

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych: Lucyna Antecka