• prostokątna, niebieska informacja o Webinarze: Pierwszy dzień w nowej przestrzeni - jak pomóc dziecku przed pierwszym dniem w przedszkolu/szkole
          • Zapraszamy do udziału w webinarze

• Uwaga Rodzice nowoprzybyłych Uczniów,

Serdecznie zapraszamy na webinar: Pierwszy dzień w nowej przestrzeni - jak pomóc dziecku przed pierwszym dniem w przedszkolu/szkole.

termin: 30 sierpnia 2022, 11:00 (Wtorek)

W czasie spotkania rodzice dowiecie się:

• jakich zachowań dziecka spodziewać się w związku z pierwszym dniem w nowej przestrzeni;
            • jak rozmawiać z dzieckiem o zmianach i jak je do nich przygotować;
            • jak przygotować siebie do nowej sytuacji domowej;
            • jakie emocje towarzyszą pójściu do szkoły/przedszkola;
            • jak zarządzać trudnymi emocjami oraz jak być wspierającym rodzicem w całym procesie.

Spotkanie prowadzi doświadczona psycholog i terapeutka: Karolina Kubicka.

Aby się zarejsetrować klikamy w link REJESTRACJA

Pamiętajcie, że jeżeli nie możecie uczestniczyć w webinarze w określonej godzinie, po rejestracji możecie odsłuchać nagranie o dowolnej porze.