• Zbiórka na Ukrainę-styczeń - luty 2023

• Wojna na Ukrainie trwa już rok. A z nią wiele tragedii i ludzkich nieszczęść. Nasza szkoła wraz ze Stowarzyszeniem "Czas Rozwoju" organizuje zbiórkę wózków inwalidzkich i kul ortopedycznych. Zebrane wózki trafią do Kijowa do Centralnego Szpitala Klinicznego.

Do placówki ZSS przy ul. M. Curie -Skłodowskiej 5 można przynieść niepotrzebne sprzęty. Wolontariusz sysytematycznie wyjeżdża na Ukrainę.

Dziękujemy bardzo za zaufanie.

Beata Przestrzelska

• To już rok wojny.

• 24 lutego mija rok kiedy to siły rosyjskie zaatakowały terytorium ukraińskie. Przypominamy fim jaki powstał w naszej szkole na znak solidarności z Ukrainą.

• Album szkolny.

• Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego wykorzystanie aparatu fotograficznego podczas wycieczek, wydarzeń i uroczystości szkolnych w I semestrze roku szkolnego 2022/23. Aparat fotograficzny pochodzi z programu Laboratoria Przyszłości.

• Walentynki 2023

• Z Walentynkami zazwyczaj kojarzy się nam słowo miłości, ale pamiętajmy, że to również szacunek do innych osób, empatia, wdzięczność, sympatia i koleżeństwo.

• budynek przedstawiajacy osrodek rehabilitacyjny Bursztyn w Jantarze.
          • Turnus rehabilitacyjny- ostateczny termin!

• Turnus rehabilitacyjny!

Osoby z powiatu łomżyńskiego- nadal czekamy na wnioski na turnus (ostateczny termin składania wniosków u pedagoga szkolnego -14.02.2023 r.)

Osoby z miasta Łomża, składają samodzielnie wnioski w BZIRON ul. Dworna 23 b (prosimy o informację do szkoły o złożonym wniosku).

Justyna Nitkowska