• niebieski autobus z walizkami na dachu jeedzie po drodze, w srodku siedzą uśmiechnięte dzieci.
          • Wycieczka.

Dnia 29.09.2022 r. (czwartek) odbędzie się wycieczka

do Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz

w Bemowie Piskim.

Plan wycieczki:

- wyjazd ul. Skłodowska godz. 8.30, powrót 14.30

- zwiedzanie terenu jednostki, sprzętu uzbrojenia wojsk NATO, sali tradycji oraz straży pożarnej.

Dotyczy klas:

- SPDP klasy 1-3

-SP klasy 4-8

-ZET SP klasy 7-8

Opłata- 30 zł

• na czerwonym kółku biały wykrzynik
          • Komunikat.

• W związku z trudną sytuacją zaistniałą w dniu 12 września 2022 r. w budynku szkoły przy ul. Nowogrodzkiej 4 informujemy, że dzięki sprawnemu działaniu Negocjatorów z Policji oraz Pogotowia Ratunkowego i Straży Pożarnej została ona szczęśliwie opanowana.

Jednocześnie informujemy, że przeprowadzono spotkanie uczniów z psychologiem, pedagogiem oraz Negocjatorami Policji na temat niebezpiecznych, ryzykownych zachowań  a uczniowie zostali otoczeni dodatkowym wsparciem psychologiczno - pedagogicznym.

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych: Lucyna Antecka

• prostokątna, niebieska informacja o Webinarze: Pierwszy dzień w nowej przestrzeni - jak pomóc dziecku przed pierwszym dniem w przedszkolu/szkole
          • Zapraszamy do udziału w webinarze

• Uwaga Rodzice nowoprzybyłych Uczniów,

Serdecznie zapraszamy na webinar: Pierwszy dzień w nowej przestrzeni - jak pomóc dziecku przed pierwszym dniem w przedszkolu/szkole.

termin: 30 sierpnia 2022, 11:00 (Wtorek)

W czasie spotkania rodzice dowiecie się:

• jakich zachowań dziecka spodziewać się w związku z pierwszym dniem w nowej przestrzeni;
            • jak rozmawiać z dzieckiem o zmianach i jak je do nich przygotować;
            • jak przygotować siebie do nowej sytuacji domowej;
            • jakie emocje towarzyszą pójściu do szkoły/przedszkola;
            • jak zarządzać trudnymi emocjami oraz jak być wspierającym rodzicem w całym procesie.

Spotkanie prowadzi doświadczona psycholog i terapeutka: Karolina Kubicka.

Aby się zarejsetrować klikamy w link REJESTRACJA

Pamiętajcie, że jeżeli nie możecie uczestniczyć w webinarze w określonej godzinie, po rejestracji możecie odsłuchać nagranie o dowolnej porze.

• Film "Majowa wycieczka".

• Uczniowie kl. V-VI: Wiktoria Okurowska, Monika Kowalewska, Patryk Konikowski wzięli udział w konkursie na krótkometrażowy film komórkowy o tematyce patriotycznej pt. "Chleb i Ojczyzna" organizowany przez Muzeum Przyrody w Drozdowie.  Pod opieką pań: Eugenii Jakubowskiej, Barbary Brzezińskiej, Beaty Szczecińskiej powstał film pt. „Majowa wycieczka”. Film został nagrodzony i otrzymał LAUR. Zapraszamy do obejrzenia.

• Nasz pierwszy wydruk z drukarki 3D.

• Dzisiaj na zajęciach uczniowie kl. VII-VIII zdobywali nowe umiejętności i rozwijali swoją kreatywność. Po raz pierwszy korzystali z drukarki 3 D. Efekt ich działań zobaczcie na filmie.

• Zapraszamy na wystawy pokonkursowe.

• Społeczność szkolną serdecznie zapraszamy na wystawy pokonkursowe "Mój przyjaciel zwierzak" oraz "Moje marzenie" do 31.05.2022. Najpiękniejsze prace uczniów i przedszkolaków są prezentowane w Hali Kultury, Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej. Oddział dla Dzieci w Łomży. Podziękowania kierujemy do Pani Renaty Orchowskiej-Kowalczyk i Pani Emilii Sadowskiej, które pomagały w przygotowaniu wystaw w Bibliotekach.

Gratulacje dla wszystkich, których prace zakwalifikowały się na wystawy.

Życzymy kolejnych sukcesów i radości tworzenia.

Beata Przestrzelska, Emilia Turowska, Danuta Wierzbowska